Hakkımızda

Biz Kimiz

Hızlı ve müşteri memnuniyeti ön planda tutarak çalışan Biway Duşakabin sizlerin Duşakabin çözümlerinizi şekillendiriyor.

Hakkımızda

Biway Duşakabin ;müşterilerin, duşakabin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kaliteli ve güvenilir duşakabin modellerini, toptan ve perakende olarak imal eden bir şirkettir.
Firmamızın temel amacı, modern tasarımlarla donatılmış duşakabin ürünleri ile müşterilerimize konforlu bir banyo deneyimi sunmaktır.


Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ürünlerimizi yüksek kalite standartlarına uygun bir şekilde üretmekte ve tüm müşterilerimize güvenilir hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çeşitli seçenekler sunarak, herkesin bütçesine uygun ürünler sunuyoruz.
Kuruluşumuzdan beri edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde, müşterilerimize en uygun çözümleri sunarak, banyolarında rahat bir kullanım sağlamaktayız.


Duşakabin firması olarak, müşterilerimize kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. İzmir’den tüm Ege bölgesinde ki müşterilerimize özel tasarım duşakabin tercihlerinde BİWAY markasını tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.

0544 960 09 25
WhatsApp chat